Odchudzanie dla leniwych

Brutalna prawda o dietach, zrzuć 4 kilo w 30 dni z treningiem minimalnym

 

Anna Sośnierz

To szkolenie nie jest dla Ciebie jeśli:

 • nie masz zamiaru go przerabiać
 • tylko konsumujesz wiedze ale nic z nią nie robisz
 • nie chcesz się uczyć
 • wolisz mieć wymówki zamiast rezultatów

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

 • masz już dosyć sytuacji w jakiej jesteś
 • chcesz coś z sobą zrobić i jesteś gotowa by spojrzeć prawdzie w oczy
 • kochasz siebie i chcesz wreszcie pokazać sobie to w praktyce
 • wyrobić zdrowe nawyki, by być silną, szczupłą i pewną siebie
 • chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze ucząc się strategii, które działają

Historia Natalii:

„Ważyłam sporo ponad 100 kg i waga rosła w sposób niekontrolowany. Wiedziałam, że to już jest etap, gdzie sama sobie nie poradzę i potrzebny jest specjalista. Anię obserwowałam od dawna na Instagramie, więc zdecydowałam się poprosić o pomoc – tym bardziej, że był to czas kolejnego lockdownu, a Ania oferowała współpracę on-line. Ponadto mieszkam za granicą i tutaj trudno znaleźć polskiego trenera.

Aktualnie mija pół roku od rozpoczęcia współpracy i zaczynamy kolejny trzymiesięczny indywidualny cykl. Obecnie ważę 19 kg mniej, niż na początku, mam silniejsze, ładniejsze ciało. Co dla mnie jest wielkim zaskoczeniem, a dla otoczenia odkryciem – wraz z ciałem zmieniła się też moja psychika, sposób myślenia, samoocena. A to dlatego, że współpraca z Anią to nie tylko wysiłek fizyczny, ale też kompleksowa praca nad nawykami, zmianą podejścia do diety i wiele, wiele innych tematów, które trzeba przerobić samemu, przy wsparciu trenera.

A Ania jest trenerem przygotowanym wszechstronnie, nie tylko pod względem trenerskim, ale także dietetyki, suplementacji, ogólnie wszystkiego co związane jest z ruchem i funkcjonowaniem organizmu. Jest to szalenie ważne, bo decydując się na współpracę otrzymujesz kompleksową usługę i to po Twojej stronie pozostaje wdrożenie planu w życie :)

Jeśli się zdecydujesz – nie pożałujesz. Ale pamiętaj, że to nie polega na jedzeniu sałaty przez miesiąc tylko trwałym procesie zmiany ciała, głowy, a czasami całego życia. To Ty musisz chcieć zmiany, a Ania poprowadzi Cię do celu najlepszą dla Ciebie drogą.

Nat, Limerick

Anna Irena Sośnierz, online fitness coach. Od ponad 7 lat zajmuje się odchudzaniem pracowitych kobiet. Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i rekreacji, skończyłam też studia podyplomowe na Katowickim AWF.  Prowadzę podecast dostępny na Spotify, Apple Podcast i YouTube Fitness dla zapracowanych okbiet, aktualnie wyprodukowałam prawie 200 odcinków. Przez te lata przeczytałam tysiące książek, przerobiłam dziesiątki szkoleń, sama przerobiłam wiele diet, najważniejsze to to, że pomogłam setkom kobiet w odchudzeniu się i zachowaniu silnej i szczupłej sylwetki na stałe. Przez to, że straciłam tatę w wieku 25 lat (na choroby serca i towarzyszące otyłości), mamę w wieku 31 lat na raka wiem jak ważne jest dbanie o siebie i swoje zdrowie. Tego też uczę nie tylko odchudzania, jest ono często efektem dodatkowym w trakcie wyrabiania zdrowych nawyków.

W szkoleniu dowiesz się:

1. MODUŁ: Jakie jest Twoje dlaczego, jest to prawda jaka pozwoli Ci e dzień gdy świat Ci się wali zrobić coś dobrego dla Twojego ciała. Gdy nie będziesz miała ochoty przypomnisz sobie to i zrobisz co jest konieczne. W ćwiczeniu dwóch alternatywnych dróg zrozumiesz czemu warto jest to zrobić i wybeirzesz mądrze. Poznasz podstawę każdej diety redukcyjną i dowiesz się jak zastosować deficyt kaloryczny w stoim odżywianiu.

 

2. MODUŁ: zrozumiesz dlaczego warto jest jeść wszystko co Twoje ciało potrzebuje. Nie będziesz się już bać jeść ziemniaków, zrozumiesz czemu cukier nie krzepi. Dowiesz się skąd czerpać białko i czemu jest ono tak ważne. Dowiesz się czemu nie trzeba bać się tłuszczu a nawet więcej jakie są korzyści śniadań białkowo tłuszczowych.

 

3. MODUŁ: czemu woda jest tak ważna, czy pomaga Ci w zachowaniu zdrowego ciała i spaleniu dodatkowych kalorii, więcej jaką odgrywa rolę w procesie usuwania spalonej tkanki tłuszczowej z ciała.

 

4 i 5. MODUŁ: poznasz ważność spacerów, dołaczysz do projektu #robieto Zaczniesz trenować minimalnie w zaciszu swojego domu. Nie na dywanie tylko przy wykorzystaniu swojego ciężaru ciała oraz kettlebell. Dowiesz się czemu nie musisz biegać by mieć szczupłe i silne ciało.

 

6. MODUŁ: z czego składają się nawyki, co je wyzwala, jak oddzielać dobre od złych i świadomie decydować, który wybrać. Czemu siła woli to mit, jak przygotować otoczenie byś miała łatwiej w trakcie całego procesu. Czemu porażka to część życia i jak przestać się poddawać. Co codziennie będzie Ci pomagać w byciu osobą z wysokim poziomem samokontroli.

 

7. MODUŁ: sen czemu warto jest się wysypiać by trzecić więcej tkanki tłuszczowej niż mięśni, jak spać lepiej i wyrobić właściwy dla Ciebie rytm dobowy. Czemu zegarek będziesz ustawiać na rano i wieczór.

 

8. MODUŁ: jak zredukować stres, umieć zauważać jego dobre strony. Czemu większośc ludzi trudne momenty życia wykorzystuje jako wymówkę, Ty dowiesz się jak używać ich by Cię motywowały.

W skład szkolenia wchodzi:

 • 8 modułowy kurs holistycznego podejścia do odchudzania (dbałości o zdrowie i ciało). W okresie roku.
 • dostęp do ekskluzywnej grupy uczestniczek kursu w której co miesiąc otrzymasz nowy minimalny trening, co miesięczną możliwośc zadania pytania. Uczestnictwa w sesji pytań i odpowiedzi. 12 miesięcy.
 • materiały dodatkowe: 3 webinary: Jak odżywiać się by schudnąć do lata, co zrobić by się odchudzić i utrzymać wage, Redukcja stresu.
 • gdy wybierzesz wersję z konsultacją to 1-2 godzinna indywidualną konsultacje na zoom. Po niej nagranie do swojego wglądu.