Cel: Czuć się lekko, atrakcyjnie, radośnie i schudnąć.

Jak uratować swoje życie i zdrowie bez udziwnienia, magicznych diet, morderczych treningów. Nawet gdy jesteś bezradna, zarobiona, wkurzona lub smutna.

Chce dostęp do grupy podobnych kobiet, proste i smaczne przepisy, porządną fit motywacje na codzień. Jeszcze w grudniu dołącze by wejść w 2024 z dobrą energią.

Ilość sztuk w obniżonej cenie ograniczona.

Cześć tu Ania Sośnierz trenerka online. Ponad 8 lat trenuje zapracowane i mądre kobiety. Kursantki nazywają mnie najbardziej zdyscyplinowaną kobietą jaką znają, z sercem na właściwym miejscu. Nie zawsze tak było. Pozwól, że opowiem Ci moją historię: Byłam bardzo niepewną siebie i cichą dziewczynką. W pierwszej klasie liceum gastronomicznego. Nauczycielka w-f postawiła mi ultimatum: zaczniesz ćwiczyć lub dostaniesz 1 na koniec roku. Świetnie mnie to zmotywowało i pokochałam ćwiczenia na siłowni. To uratowało mi życie. Gdy miałam 25 lat na zawał umarł mój tata. Po tym zaczęłam medytować i zdrowo jeść. Po śmierci mamy na raka gdy miałam 31 lat postawiłam wszystko na 1 kartę. Wyprowadziłam się do stolicy, zaczęłam naukę i pracę jako trenerka. To jest moje dlaczego, jestem realną kobietą, która nauczyła się jak zdrowo żyć i uczę tego. Moim celem jest pomóc 1 osobie dziennie i założyć fundacje by dzieciaki nauczyć zdrowego rozwoju. Dołącz do fit rewolucji.

Anna Sośnierz zaprasza do klubu AS przed podwyżką cen

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli myślisz, że:

* Jestem uzależniona od słodyczy

* Mam dość diet i restrykcji bo kończą się napadami na lodówkę wieczorami

* Moja oponka stale się powiększa, nie panuje nad tym

* Nie wiem jak wygonić lenia i ruszyć tyłek do ćwiczeń

* Jak zorganizować czas dla siebie? Jestem stale zapracowana

* Jestem zagubiona i właściwie nie wiesz co jeść i jak trenować by nie zrobić sobie krzywdy

* Nie wiem jak radzić sobie ze stresem. Nie umiem się ogarnąć

* Nie mam silnej woli

* Za szybko się zniechęcasz

* Nie mam czasu dla siebie, żyje wymówkami

Zobacz jakie efekty mają moje kursantki:

sukces Agi 117 na 78
Jak Joasia zrzuciła ze mną 16 kilo

W pakiecie otrzymasz:

* Pakiet powitalny, skład jego znajdziesz poniżej. Proste i smaczne przepisy. Treningi do zrobienia w domu.

* Treningi do zrobienia w domu. Poziom dla osób otyłych, zaczynających treningi. Poziom dla osób zaczynając treningi z ciężarem ciała. Poziom dla osób, które chcą wzmocnić ciało i kondycje z kettlebell czy sztangielkami.

* Co miesiąc 5-6 nowych przepisów na zdrowe posiłki ułożonych przez dietetyczkę. Proste o określonej kaloryce i z priorytetem na białko, smaczne.

* Co miesiąc dwie sesje pytań i odpowiedzi z Anną Sośnierz na grupie kursantek.

* Szkolenia z doświadczonym fizjoterapeutą o konkretnych partiach ciała. Zaczynamy od kolan.

* Dostęp do specjalnej grupy grupy Klub A S na Facebooku.

* Po ukończeniu całego programu trwającego 12 miesięcy prezent certyfikat ukończenia programu i zaproszenie do wyższego poziomu mastermind.

* Wyzwania z prezentami dostępne wyłącznie dla klubowiczek. Wyrabiasz zdrowe nawyki i zgarniasz dyscyplinę i prestiż w klubie.

* Odpowiedz na grupie klubowiczek od Ani czy liderek w grupie.

Co dostaniesz w pakiecie Powitalnym Klubu AS. Uwaga powiększony o nie publikowane wcześniej materiały:

Szkolenie 16 mini lekcji standardowa cena 997 złotych w programie w bonusie

Szkolenie dzięki któremu od razu dostaniesz strategie zdrowego podejścia do odchudzania i treningów. Konkretne informacje i strategie jakich uczyłam się u trenerów personalnych Garego Vee. Dzięki temu będziesz w stanie inwestując niewiele czasu dostać wiedze i umiejętności, zaoszczędzić czas. Szybko mieć efekty.

Szkolenie 60 minut standardowa cena 100 złotych w programie w bonusie

Kontrowersyjne i bardzo potrzebne szkolenie. Dowiesz się z niego jak radzić sobie ze stresem. Zrozumieć jak Twoje ciało reaguje gdy pojawia się stresująca sytuacja. Bardzo ważne czyli jak zrobić by stres Cię mobilizował i inspirował. Dzięki niemu zrozumiesz, że stres działa tak jaką narracje mu dasz.


Szkolenie 27 minutowe cena regularna 49 złotych w programie za darmo

Krótkie i konkretne szkolenie. Jaki jest sekret skutecznego odchudzania, nie tylko kalorie ale... Dowiesz się jak jeść nawet gdy masz dużo na głowie. Jakie składniki są najbardziej potrzebne. Jak ludzie szczupli utrzymują zdrową i sprawną sylwetkę, na jakich nawykach  się to opiera.

Materiały do wydrukowania dostępne tylko w programie oraz dla moich indywidualnych klientek

Dokumenty do wydrukowania lub użycia na komputerze. Lista aplikacji jakie pomogą Ci w trybie mnicha oraz w skupieniu, medytacji. Lista tylko 5 książek jakie dadzą Ci inspiracje i konkretną wiedzę, strategie. Lista mocy, nawykomierz, podsumowanie tygodnia oraz plan Twojego wymarzonego życia. Tajemniczo brzmiące dokumenty, na których wypełnienie potrzebujesz kilka minut. Dadzą Ci one cel, misje i prosty plan ich realizacji. Zmieniające życie doświadczenie.

Unikalne materiały do pracy z podświadomością nie dostępne nigdzie indziej

3 nagrania prosto z lasu, pomogą Ci na codzień lub gdy tego potrzebujesz. Wzmocnić swoją wizje, moc pozytywnego myślenia i prawa przyciągania. Bez zbędnych ideologii, proste wspierające i inspirujące słowa. Pomogą Ci one się wyciszyć, zainspirować by szybciej w siebie uwierzyć. Mnie to uratowało życie w najtrudniejszych momentach. Damy tym metodom szanse.

Szkolenie 47 minutowe oraz 27 minutowe o realizacji celów w praktyce

Materiały które dadzą Ci pogląd na to w jaki sposób osiągnąć sukces. W dziedzinie jaka jest dla Ciebie ważna: utrata tkanki tłuszczowej, zbudowanie kondycji czy siły, stania się konsekwentną i zdyscyplinowaną kobietą. W naszych zabieganych czasach dostaniesz to czego potrzebujesz by wybrać co jest dla Ciebie ważne i nad tym zapanować.

Co miesiąc premiera w Klubie AS:

- Codzienne live motywacyjne dla klubowiczek o 8:00 na specjalnej grupie na facebook. Od poniedziałku do piątku.

- 6 nowych przepisów na smaczne i zdrowe dania. Przygotowane przed dietetyczkę z wieloletnim doświadczeniem. Ze zdjęciem, prostym przepisem, kalorycznością i oczywiście ilością białka.

- 3 nowe treningi do zrobienia w domu, podzielone na poziomy trudności (zniżka od partnerów na kupno sprzętu do ćwiczeń).

- szkolenie z fizjoterapeutą z wieloletnią praktyką z pacjentami i uczącym studentów, trenerów. W formie wideo, w pierwszym miesiącu temat bólu kolan.

- wyzwania, które zmobilizują Cię do zmiany na lepsze.

- 2 razy w miesiącu sesja pytań i odpowiedzi z Anią Sośnierz w formie live na specjalnej grupie na facebook Klubowiczek.

- specjalne certyfikaty i nagrody dla najbardziej ambitnych i pracowitych klubowiczek.

Dołącz do nas już dzisiaj z gwarancją stałej, niskiej ceny. 

Cena standardowa 107 zł, aktualnie 97 zł miesięcznie

Ilość sztuk w obniżonej cenie ograniczona.

Jeżeli przycisk nie działa, KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść dalej.

Takie efekty mają moje klientki, sprawdź czy chcesz też tak.


Regulamin © Anna Sośnierz Spectrum Rozwoju. Polityka Prywatności Kontakt

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Szanuje politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacje handlowe w zgodzie z regulaminem.

Close

Dołącz do Klubu AS

Podaj swój email i imię by przejść dalej i wybrać najlepszy dla siebie czas.

Szanuje politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacje handlowe w zgodzie z regulaminem.

Close