Poczekaj Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Zobacz krótki materiał. Pozostań na stronie. 


To szkolenie nie jest dla Ciebie jeśli:

  • nie chcesz zadbać o siebie
  • lubisz myśleć o sobie źle
  • nie chcesz schudnąć
  • wolisz wymówki zamiast rezultatów

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

  • masz już dosyć sytuacji w jakiej jesteś
  • chcesz coś z sobą zrobić i jesteś gotowa spojrzeć prawdzie w oczy
  • kochasz siebie i chcesz wreszcie zadbać o siebie
  • chcesz wyrobić zdrowe nawyki, być silna, szczupła i pewna siebie
  • chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze poznając metody, które działają

W pakiecie Vip dostaniesz:

Popularny i skuteczny program odchudzający całościowo regularna cena 697 zł w promocji ograniczonej czasowo 207 zł.

Rewolucyjny i autorski system odchudzania. A w nim 8 zaskakujących modułów. Dowiesz się z niego jak osoby szczupłe myślą, na co zwracają uwagę w temacie diety, jakie nawyki stosują codziennie. Jakie napoje warto pić, jak reagować na stres, czemu sen jest kluczowy i jak spać lepiej. Innowacyjna metoda dzięki przejmiesz swoją moc z powrotem. Uwaga zawiera pakiet 4 treningów do zrobienia w domu.

Odchudzanie dla osób z insulinoopornością 199 zł w promocji ograniczonej czasowo za darmo w pakiecie

Ponad godzinne szkolenie z praktycznymi poradami dotyczącymi diety. Ruchu i treningu. Nie wyleczę Cię ale pokaże co w znaczący sposób polepszy stan życia. Styl życia i te miany o jakich dowiesz się w szkoleniu pomogą w lepszym samopoczuciu. Dowiesz się czemu i jak ruszać się po posiłku, jakie śniadania będą dla Ciebie najlepsze, czemu smakowitość posiłków powinna być niższa.

Webinar o sile stresu regularna cena to 100 zł w programie jako bonus.

To czego dowiesz się w tym webinarze zmieni Twoje życie od razu. Dlaczego tak bardzo straszy nas się przed stresem a nie pokazuje jego mocy mobilizującej, pomagającej nam w podejmowaniu lepszych decyzji i byciu lepszym człowiekiem. Nauczysz się jak zamiast reagować automatycznie odpowiadać na stresujące sytuacje

Szczęśliwy ruch pakiet 8 treningów do zrobienia w domu w dubajskim standardzie, regularna cena to 49 zł w kursie za darmo.

 Program treningowy do zastosowania w swoim domu. Masz swoje ciało a życie to ruch, zobaczysz jak w prosty sposób bez morderczych treningów, które podnoszą poziom kortyzolu dojść do sylwetki i sprawności na jaką zasługujesz.

Program traktuje ciało z różnych stron: wzmocnienie, rozciągnięcie, mobilność, rolowanie.

Popularny webinar dostępny w cenie 99 zł w pakiecie za darmo.

Webinar, który pokaże Ci jak sprawnie  zrzucić nadwagę i zatrzymać sylwetkę z jakiej jesteś dumna. Jest to metoda, nawyki jakie dadzą CI efekty o jakich marzysz. Przestaniesz się wreszcie martwić swoim wyglądem bo będzie on taki jaki chcesz. Sylwetka będzie silna i szczupła a ty  z siebie dumna nie przez chwile ale stale.

Webinar wideo w regularnej cenie 99 zł w programie za darmo.

Webinar, który pokaże Ci jak sprawnie do lata zrzucić nadwagę. Przestaniesz po nim wierzyć w brednie, zaczniesz robić rzeczy, które działają. W oparciu na moje metody i przykłady moich klientek zobaczysz, że jest to możliwe także dla Ciebie i jak to zrobić.

Szkolenia po 50 FIT produktów z Biedronki i Lidla 37 zł w programie za darmo.

Materiały, które ułatwiają już dietę i zakupy ponad tysiącom kobiet. Dostaniesz też spis wszystkich produktów w pliku pfd. W dokumencie znajdziesz też rozpisane jak wyliczyć deficyt kaloryczny i go monitorować

Co miesięczna sesja pytań i odpowiedzi w prywatnej grupie na facebook uwaga nie dostępna poza programem.

W prywatnej grupie na facebook dla kursantów, co miesiąc odbywa się sesja pytań i odpowiedzi. Dostajesz dane do pokoju na zoom we wcześniej ustalonym terminie. Trwa ona tyle ile pytań mają uczestnicy. Pozwala to indywidualnie podejść do każdej osoby i wypracować strategie jakie będą dla Ciebie najlepsze.

Spisz wszystkich materiałów z programu Odchudzanie dla leniwych:

Pliki do pobrania: Lista Mocy i Nawykomierz
Streszczenie - zacznij od tego.
Poznaj swoje dlaczego - stąd czerpiesz nieprzerwaną motywacje.
Zdrowe życie a nie odchudzanie - ważna różnica.
Deficyt kaloryczny czyli złota metoda.
Kalkulator TDEE i niezbędne aplikacje.
Strategie jakie dadzą Ci szczupłe ciało
Białka czemu są naszym najlepszym pomocnikiem.
Węglowodany bać się ich czy na nich polegać.
Tłuszcz nie taki straszny jak go malują
Jak przestać jeść słodycze - czy potrzebujesz detoksu cukrowego.
Wszystko co powinnaś wiedzieć o diecie na redukcji ale bałaś się zapytać.
Woda czemu warto pić jej więcej i jak.
Spacery czemu najlepiej robić to codziennie i jak.
Wprowadzenie do treningów w domu
Trening z kettlebell minimalny
Trening z kettlebell 2
Trening z ciężarem ciała 1 
Trening dla osób otyłych
Poradnik treningowy: zacznij od tego jak masz otyłość lub dużą nadwagę
Motywacja, nawyki, samokontrola- inni się tym nudzą a my skutecznie osiągamy wyniki.
Lista Mocy i dobrze funkcjonująca dorosła kobieta.
Porażka co zrobić gdy ona się pojawi.
Od tego zacznij tydzień.
Sen wszystko co powinnaś wiedzieć by się wysypiać
Polecane książki, aplikacje, filmy dla uważnej kobiety.
Poradnik zdrowego odżywiania dla początkujących
Okresowe posty - proste metody i sprawdź czy to dla ciebie

Opinia Nat:

„Ważyłam sporo ponad 100 kg i waga rosła w sposób niekontrolowany. Wiedziałam, że to już jest etap, gdzie sama sobie nie poradzę i potrzebny jest specjalista. Anię obserwowałam od dawna na Instagramie, więc zdecydowałam się poprosić o pomoc – tym bardziej, że był to czas kolejnego lockdownu, a Ania oferowała współpracę on-line. Ponadto mieszkam za granicą i tutaj trudno znaleźć polskiego trenera.
Aktualnie mija pół roku od rozpoczęcia współpracy i zaczynamy kolejny trzymiesięczny indywidualny cykl. Obecnie ważę 19 kg mniej, niż na początku, mam silniejsze, ładniejsze ciało. Co dla mnie jest wielkim zaskoczeniem, a dla otoczenia odkryciem – wraz z ciałem zmieniła się też moja psychika, sposób myślenia, samoocena. A to dlatego, że współpraca z Anią to nie tylko wysiłek fizyczny, ale też kompleksowa praca nad nawykami, zmianą podejścia do diety i wiele, wiele innych tematów, które trzeba przerobić samemu, przy wsparciu trenera.
A Ania jest trenerem przygotowanym wszechstronnie, nie tylko pod względem trenerskim, ale także dietetyki, suplementacji, ogólnie wszystkiego co związane jest z ruchem i funkcjonowaniem organizmu. Jest to szalenie ważne, bo decydując się na współpracę otrzymujesz kompleksową usługę i to po Twojej stronie pozostaje wdrożenie planu w życie 🙂
Jeśli się zdecydujesz – nie pożałujesz. Ale pamiętaj, że to nie polega na jedzeniu sałaty przez miesiąc tylko trwałym procesie zmiany ciała, głowy, a czasami całego życia. To Ty musisz chcieć zmiany, a Ania poprowadzi Cię do celu najlepszą dla Ciebie drogą.
Nat, Limerick

Opinia Ani:

"Mam 53 lata i jak wiele z nas podejmowałam wcześniej różne próby dbania o wagę, a kiedy ona rosła to schudnięcia, ale przez ostatnie kilka lat udawało mi się zrzucić najwyżej 2-3 kg, które po jakimś czasie wracały. I chociaż moja waga bardzo mi przeszkadzała to w zasadzie nie sądziłam, że kiedykolwiek jeszcze podejmę kolejną próbę jej zrzucenia. No bo wiek już nie taki i te nieudane wcześniej próby
Na Anię trafiłam przypadkiem po przeczytaniu jednego z jej komentarzy pod postem na Instagramie. Jej komentarz zainteresował mnie na tyle, że zajrzałam na jej konto i posłuchałam o czym mówi. Było to bardzo ciekawe i na tyle inspirujące i przekonujące, że zgłosiłam się na konsultację. Współpracę z Anią zaczęłam z wagą 97,8 kg, czyli sporą otyłością mając nadzieję, że uda mi się zrzucić chociaż kilka kilogramów. Jestem podopieczną Ani od lipca 2021r. do końca listopada zrzuciłam pod opieką Ani 13 kg, najpierw indywidualnie, a potem w Akademii Fit Bogini i nadal pracuję nad zrzuceniem kolejnych.
Ania jest bardzo inspirującą i motywującą osobą. Dzieli się swoją ogromną wiedzą na temat odchudzania, żywienia, motywacji i trzymania dyscypliny koniecznej do osiągnięcia swoich celów. To dzięki niej nauczyłam się ważnych dla odchudzania nawyków i zrozumiałam, że odchudzanie, a potem utrzymanie docelowej wagi, to proces, który jeśli ma się powieść, będzie trwać do końca życia. Otrzymałam plan dietetyczny i zaczęłam z Anią mądrze ćwiczyć, ale przed wszystkim dostałam i dostaję mnóstwo wiedzy i motywacji, żeby codziennie robić kolejny krok do osiągnięcia mojego celu. I co dla mnie bardzo ważne Ania nauczyła mnie, żeby się nie poddawać przy niepowodzeniach czy żywieniowych wpadkach, a po prostu kolejnego dnia wracać na właściwą drogę i ją kontynuować.
Aniu bardzo Ci dziękuję i każdemu bardzo polecam współpracę z Tobą."

W szkoleniu dowiesz się:

1. Jakie jest Twoje dlaczego? Co dobrego możesz zrobić dla Twojego ciała gdy cały świat jest na nie. Poznasz podstawę każdej diety redukcyjnej i dowiesz się jak zastosować deficyt kaloryczny w swoim odżywianiu.
2. Zrozumiesz dlaczego warto jest jeść różnorodnie. Dowiesz się skąd czerpać białko i czemu jest ono tak ważne. Raz na zawsze obalisz mit, że w diecie nie ma miejsca na chleb i ziemniaki.
3. Czemu woda jest tak ważna. Jak pomaga Ci w zachowaniu zdrowego ciała i spaleniu dodatkowych kalorii i jaką rolę odgrywa w procesie usuwania spalonej tkanki tłuszczowej z ciała.
4 i 5. Poznasz ważność spacerów, dołączysz do projektu #robieto. Zaczniesz trenować minimalnie w zaciszu swojego domu. Przy wykorzystaniu swojego ciężaru ciała oraz kettlebell. Dowiesz się dlaczego nie musisz biegać by mieć szczupłe i silne ciało.
6. Z czego składają się nawyki. Co je wyzwala, jak oddzielać dobre od złych i świadomie decydować, który wybrać. Czemu siła woli to mit i jak przygotować otoczenie by Cię wspierało podczas całego procesu. Dlaczego porażka to część życia i jak przestać się poddawać. 
7. Dlaczego warto jest się wysypiać i jakie to daje nam efekty. Jak spać lepiej i wyrobić właściwy dla Ciebie rytm dobowy. W jakim celu warto ustawiać alarm na rano i wieczór.
8. Jak zredukować stres i wykorzystywać go w dobrym celu. Jak zamienić trudne momenty w życiu w motywację a nie wymówkę.

Możesz nabyć całość w promocyjnej cenie   tylko teraz 197 zł zamiast 697

Wykorzystaj jednorazową i niepowtarzalną okazję.

Kup taniej w VIP pakiecie.

 Po opuszczeniu tej strony już nigdy nie otrzymasz tej oferty. Tylko teraz masz szansę na takie warunki i roczny dostępem do grupy.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla Ciebie kup to premium szkolenie.