Akademia Fit Bogini

2-miesięczny program transformacji sylwetki

Zaczynamy 3 stycznia 2022

 

Wiem, że możesz myśleć:

 • Już tyle razy próbowałam się odchudzić i nic, nawet jak zrzuciłam pare kilo to one znowu wracały.
 • Jestem już na to za stara.
 • Mam złe geny.
 • Nie mam na to czasu.
 • Przecież nie lubię się ruszać a siłownie i tak są zamknięte to czy ma to sens.
Anna Sośnierz
Powiem Ci tak: warto jest popatrzeć na to wyzwanie z ciekawością i dać sobie szansę.
Próbowałaś wiele razy – teraz zrobimy to mądrze i skutecznie.
 • Nie będziesz musiała wyrzucać ze swojego jadłospisu całych grup pokarmów tylko stosować opartą na Twoich ulubionych produktach dietę.
 • Jesteś już na to za stara, nie poddawaj się. Mam w swojej załodze osoby w wieku 50, 60, 70 lat i nadal ćwiczą, dbają o siebie i mają efekty.
 • Masz złe geny, to tylko wymówka. Geny stanowią ok 30% reszta to twój styl życia i pracę jaką wkładasz w dbanie o swoje ciało. Więc warto jest postawić swoje zdrowe i komfort życia w swoim silnym i pięknym ciele jako priorytet a ja Cię tym pomogę.
 • Nie masz na to czasu- a może marnotrawisz go na czynności jakie służą zabijaniu czasu a nie Tobie i Twojemu zdrowiu. Mam przyjemność trenować kobiety, które prowadzą własne firmy, są na wysokich stanowiskach w korporacjach czy zajmują się domem i rodziną. Wiesz co jest ich cechą wspólną? to świadomość, że wiele rzeczy można kupić ale nad zdrowiem, kondycją trzeba pracować bo tego nikt za ciebie nie zrobi a ja pomogę by było to szybkie i najbardziej proste jak to możliwe.
 • Nie lubi się ruszać a siłownie są zamknięte? Daj sobie szansę i odrobinę dziecięcej ciekawości by przez te 6 tygodni w treningach średnio 30 minutowych to sprawdzić. Nie potrzebujesz za dużo sprzętu tylko swojego ciała, maty i do dwóch treningów roller i obciążnik kulowy kettlebell.

  Zrób sobie i swojej rodzinie prezent na święta i zainwestuj w program jaki może polepszyć jakość Twojego życia, możesz poczuć się silniejsza, spokojniejsza i czuć, że masz większą moc sprawczą.

  Ostatnia w tym roku edycja programu! Dołącz już teraz!

  Dołącz do załogi i zacznij podróż do silniejszej, szczuplejszej, spokojniejszej wersji siebie.

  Zaprasza Anna Sośnierz
  Bądź Fit Boginią swojego życia

  Opinia Patrycji

  Nie mogłam spojrzeć w lustro, bo osoba,która w nim się odbijała to nie byłam ja. Równo rok temu czułam się doskonale. Może nie miałam ciała modelki ale lubiłam siebie. A teraz stałam na wadze i nie mogłam odnaleźć tej dziewczyny sprzed roku. Powiedziałam sobie wtedy dość. Koniec użalania się nad sobą. Mam wspaniałe dzieci, cudownego męża. Mam dla kogo wziąć się w garść. I tak też zrobiłam. Zaczęłam codziennie ćwiczyć. Ale pewnie długo bym w tym wszystkim,jak zwykle nie wytrzymała.Na moje szczęście w momencie pierwszego mikro kryzysu przez przypadek trafiłam na Anie, która bez wahania postanowiła mi pomóc. I tak trwamy razem od kwietnia. Daje mi dużo wsparcia i motywacji. To ona sprawia,że się nie poddaje i małymi krokami idę do przodu. To dzięki niej zrozumiałam jak ważna jest kontrola jedzenia. To dzięki niej zrozumiałam jak ważna jest kontrola jedzenia. Zmiana nawyków żywieniowych,a nie katowanie się kolejną dietą, która pomaga tylko na chwilę. Ale najważniejsze, że to Ania za każdym razem gdy mam gorszy tydzień, mówi : “każdemu się zdarzają porażki to normalne. Najważniejsze, żebyś następnego dnia postarała się wrócić z powrotem na wyznaczoną przez Ciebie drogę..” i tak robię. Ania najlepiej wie, jak często się zatrzymuje, jak często nie jest idealnie ale dzięki temu czego się nauczyłam, po każdym mikro upadku wstaje i idę dalej po swoje. Zaczęłam z wagą 99,9 kg -był 13.04, dziś mimo licznych upadków mam na koncie -12,8 kg. Jestem z siebie cholernie dumna. To dopiero początek mojej długiej drogi, bo cel jaki założyłam to 65 kg i wiecie co, dzięki Ani wiem, że osiągnę cel. Krok po kroku. I nie ważne czy zajmie mi to jeszcze rok czy dwa. Po prostu idę po swoje, bo jestem tego warta.

  Opinia Doroty

  Zrzuciła 30 kilo pod moim okiem w rok. Zdjęcia z góry pochodzą z kwietnia 2019, dolne z dzisiaj (maj 2020). Przez cały okres współpracujemy online, na początku dużym wyzwaniem było wypicie 1,5 litra wody dziennie, wejście po schodach na 5 piętro, duże bóle w kolanach. Teraz Dorotka jest jedna z najpilniejszych ludzi jakich znam. Medytuje, pije wodę, trenuje codziennie, monitoruje swoje posiłki, pracuje na cały etat i wychowuje córkę oraz psa. Jak sama mówi: „sama się teraz zastanawiam jak mogłam się tak zapuścić. Gdy ja zapytałam czy mogę się jej efektami podzielić (dbam o prywatność i bezpieczeństwo mojej załogi) odpowiedziała: „Pewnie, niech wszyscy zobaczą co można osiągnąć słuchając Twoich wskazówek”

  Więcej transformacji i opinii znajdziesz w zakładce tutaj

   

  Anna Sośnierz, online fitness coach. Pomagam zapracowanym kobietom (głównie po 30-ce) zrzucić tkankę tłuszczową, zbudować mięśniową, bez restrykcyjnych diet, trenując w domu. Byłam bardzo zakompleksioną, niewierzącą w siebie dziewczynką z małej wioski w małopolsce. Przy pomocy treningu, medytacji i mądrego odżywiania doszłam do świetnej formy całościowej. Teraz z miłością, szacunkiem, empatią, inspiracją nauczę tego też ciebie.

  Terminy Spotkań na żywo:

  Wszystkie transmisje będą odbywać się na zoom, jednocześnie będzie też ich transmisja w prywatnej grupie na Facebook programu.

  Poniedziałek to plan na tydzień oraz nawyk nad jakim będziemy w danym tygodniu pracować. Godzina 10.

  Wtorek i czwartek to trening przez pierwsze 2 tygodnie z ciężarem własnego ciała. W kolejne 6 tygodni treningi będą z obciąznikami kulowymi kettlebell o wadze 6 kilo (2 sztuki), lub z rolerem czyli wałkiem do masażu.

  W piątek odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, mozliwość omówienia swoich odczuć i efektów.

  W sobotę odbędzie się sprawdzenie efektów, należy wypełnić ankietę lub odpowiedzieć na email. 

   

  Inwestycja w program to 600 pln

  Kliknij w przycisk by opłacić uczestnictwo w programie.

  Akademia odbywa się w prywatnej grupie na facebook https://www.facebook.com/groups/271695984793239

  Osoby, które chcą powtórzyć program lub zapłacić na raty proszę wysłać email na sklep@annasosnierz.pl

   

  Co będzie potrzebne:

  Notatnik, sprawny długopis, matę do ćwiczeń, wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów.

  Dodatkowe sprzęty do ćwiczeń to dwa obciążniki kulowe kettlebell po 6 kilogramów, wałek do masażu roller.

  Po zakupie otrzymasz linki do polecanych produktów.

   

  Pomocne może okazać się:

  By przygotować się do programu warto posłuchać lub obejrzec podcast Fitness dla zapracowanych kobiet dostępny na kanale You Tube: Kanał na YT z podcastami lub w wersji audio na platformie Podcast na spottify

   

  Zapraszam

  Anna Sośnierz