50 fit produktów z Biedronki

Szybki i łatwy sposób na odchudzanie, zrób dobre zakupy.

 

Anna Sośnierz

Szkolenie w cenie 27 złotych

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

 • nie wiesz co kupić by być szczupła i zdrową
 • zastanawiasz się długo nad produktami, chcąc wybrać idealne, robisz jednak to co zwykle przez co jesteś na siebie zła
 • masz nawyki zakupowe ale nie jesteś z nich zadowolona
 • boisz się odczucia głodu i czujesz jakbyś błądziła po omacku po korytarzach sklepowych
 • rzucasz się na słodycze, pomimo tego, że masz wiedzę o tym, ze cukier nie krzepi to nadal tak się zachowujesz i kupujesz słodycze

To szkolenie nie jest dla:

 • osoby, która go nie przerobi
 • osób, które tylko narzekają a nie są w stanie w praktyce użyć wiedzy i doświadczenia ekspertki
 • osoby, która nie chce się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
 • osoby, która nie robi w tym sklepie zakupów

Opinia Patrycji

Nie mogłam spojrzeć w lustro, bo osoba,która w nim się odbijała to nie byłam ja. Równo rok temu czułam się doskonale. Może nie miałam ciała modelki ale lubiłam siebie. A teraz stałam na wadze i nie mogłam odnaleźć tej dziewczyny sprzed roku. Powiedziałam sobie wtedy dość. Koniec użalania się nad sobą. Mam wspaniałe dzieci, cudownego męża. Mam dla kogo wziąć się w garść. I tak też zrobiłam. Zaczęłam codziennie ćwiczyć. Ale pewnie długo bym w tym wszystkim,jak zwykle nie wytrzymała.Na moje szczęście w momencie pierwszego mikro kryzysu przez przypadek trafiłam na Anie, która bez wahania postanowiła mi pomóc. I tak trwamy razem od kwietnia. Daje mi dużo wsparcia i motywacji. To ona sprawia,że się nie poddaje i małymi krokami idę do przodu. To dzięki niej zrozumiałam jak ważna jest kontrola jedzenia. To dzięki niej zrozumiałam jak ważna jest kontrola jedzenia. Zmiana nawyków żywieniowych,a nie katowanie się kolejną dietą, która pomaga tylko na chwilę. Ale najważniejsze, że to Ania za każdym razem gdy mam gorszy tydzień, mówi : “każdemu się zdarzają porażki to normalne. Najważniejsze, żebyś następnego dnia postarała się wrócić z powrotem na wyznaczoną przez Ciebie drogę..” i tak robię. Ania najlepiej wie, jak często się zatrzymuje, jak często nie jest idealnie ale dzięki temu czego się nauczyłam, po każdym mikro upadku wstaje i idę dalej po swoje. Zaczęłam z wagą 99,9 kg -był 13.04, dziś mimo licznych upadków mam na koncie -12,8 kg. Jestem z siebie cholernie dumna. To dopiero początek mojej długiej drogi, bo cel jaki założyłam to 65 kg i wiecie co, dzięki Ani wiem, że osiągnę cel. Krok po kroku. I nie ważne czy zajmie mi to jeszcze rok czy dwa. Po prostu idę po swoje, bo jestem tego warta.

Opinia Doroty

Zrzuciła 30 kilo pod moim okiem w rok. Zdjęcia z góry pochodzą z kwietnia 2019, dolne z dzisiaj (maj 2020). Przez cały okres współpracujemy online, na początku dużym wyzwaniem było wypicie 1,5 litra wody dziennie, wejście po schodach na 5 piętro, duże bóle w kolanach. Teraz Dorotka jest jedna z najpilniejszych ludzi jakich znam. Medytuje, pije wodę, trenuje codziennie, monitoruje swoje posiłki, pracuje na cały etat i wychowuje córkę oraz psa. Jak sama mówi: „sama się teraz zastanawiam jak mogłam się tak zapuścić. Gdy ja zapytałam czy mogę się jej efektami podzielić (dbam o prywatność i bezpieczeństwo mojej załogi) odpowiedziała: „Pewnie, niech wszyscy zobaczą co można osiągnąć słuchając Twoich wskazówek”

Więcej transformacji i opinii znajdziesz w zakładce tutaj

 

Anna Irena Sośnierz, online fitness coach. Od ponad 7 lat zajmuje się odchudzaniem pracowitych kobiet. Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i rekreacji, skończyłam też studia podyplomowe na Katowickim AWF. Przez te lata przeczytałam tysiące książek, przerobiłam dziesiątki szkoleń, sama przerobiłam wiele diet, najważniejsze to to, że pomogłam setkom kobiet w odchudzeniu się i zachowaniu silnej i szczupłej sylwetki na stałe. Przez to, że straciłam tatę w wieku 25 lat (na choroby serca i towarzyszące otyłości), mamę w wieku 31 lat na raka wiem jak ważne jest dbanie o siebie i swoje zdrowie. Tego też uczę nie tylko odchudzania, jest ono często efektem dodatkowym w trakcie wyrabiania zdrowych nawyków. 

W szkoleniu dowiesz się:

 • na czym oparta jest skuteczna dieta odchudzająca, jak jeść by utrzymać wagę a jak gdy chcesz przytyć
 • otrzymasz prostą metodę, która działa
 • w praktyce omówimy 50 produktów jakie znajdziesz w Biedronce, które nie będą już dla Ciebie tajemnicą a dowiesz się jak wpłyną na Twoje ciało
 • przygotujesz listę i co ważne nie pójdziesz głodna za zakupy by nie kupować na głodzie wszystkiego co się nawinie a mądrze decydować o tym co faktycznie jest dla Ciebie i Twojej sylwetki najlepsze.
 • dowiesz się o makroskładnikach co ci dają i o tym jak w praktyce czytać tabele wartości odżywczych
 • to szkolenie może zmienić Twoje życie, sylwetkę na lepsze jak tylko go kupisz, przerobisz uważnie, zastosujesz

 

W skład szkolenia wchodzi:

 • Ponad godzinne nagranie w formie wideo – dzięki niemu uzyskasz praktyczną wiedzę o tym co kupić, jak się odżywiać by schudnąć
 • W prezencie nagranie webinaru: Zrzuć nadwagę raz na zawsze
 • Zapraszam Cię także do mojej darmowej grupy Fit skutecznych panter a w niej dwa podcasty na żywo w tygodniu i dodatkowe szkolenia.

 

Szkolenie w promocyjnej cenie 27 złotych